GUS-QS0ALF-01-1022-FB
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 10.2 kOhm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±0.1% - ±100ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +