GUS-QS0ALF-00-68R1-FF
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 10 Isolated Resistors - 68.1 Ohm ±1% 100mW Per Element - Tolerance Ratio: ±1% - ±250ppm/°C - 20 Pin QSOP
Description +