GS8BLF039762JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 97.6 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 97.6 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube