- GS8BLF035361DBT
GS8BLF035361DBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 5.36 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SO ...
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 5.36 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube