GS8BLF032322FAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 23.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 23.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube