GS8BLF032320FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 232 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 232 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube