- GS8BLF031782FT
GS8BLF031782FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 17.8 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
Description