GS8BLF031472DCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 14.7 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 14.7 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 16 Pin SOIC - Tube