GS8BLF027871BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 7.87 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 7.87 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube