GS8BLF025101JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 5.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 5.1 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube