GS8BLF021622JDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 16.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 16.2 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube