GS8BLF021372DDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 13.7 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 13.7 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube