GS8BLF021180JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 118 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - T ...
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 118 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 16 Pin SOIC - Tube