GS8BLF021051BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.05 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin S ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 1.05 kOhm ±0.1% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube