GS8BLF018452JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 84.5 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 84.5 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube