GS8BLF018252JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 82.5 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SO ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 82.5 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube