GS8BLF016342GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 63.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Accessories Notify Me
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 63.4 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube