GS8BLF016190FDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 619 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 619 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube