GS8BLF011962DDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 19.6 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin S ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 15 Resistor Bussed - 19.6 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 16 Pin SOIC - Tube