GS8ALF031402BAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 14 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 14 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube