- GS8ALF031183DAT
GS8ALF031183DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 118 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin ...
Description
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 118 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 16 Pin SOIC - Tube