GS8ALF014752FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 47.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 47.5 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube