GS8ALF013401FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.4 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 3.4 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 16 Pin SOIC - Tube