GS8ALF011961DBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.96 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pi ...
Description +
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.96 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 16 Pin SOIC - Tube