GS8ALF011801FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 8 Isolated Resistors - 1.8 kOhm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 16 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +