GS7BLF034422FBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 44.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 44.2 kOhm ±1% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube