GS7BLF033902GCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 39 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 39 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube