GS7BLF031211CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.21 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.21 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±25ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube