GS7BLF027682GBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 76.8 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 76.8 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube