GS7BLF022210GCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 221 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 221 Ohm ±2% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube