GS7BLF021331DDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.33 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.33 kOhm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube