GS7BLF021271JGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.27 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.27 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC - Tube