GS7BLF021021JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.02 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SO ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 1.02 kOhm ±5% 50mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube