GS7BLF015760JAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 576 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 576 Ohm ±5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube