GS7BLF014531CAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pi ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 4.53 kOhm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube