GS7BLF014020CBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 402 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 402 Ohm ±0.25% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube