GS7BLF012700FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 270 Ohm ±1% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +