GS7BLF012210DCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 221 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin S ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 221 Ohm ±0.5% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube