GS7BLF011502GGT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 15 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC - ...
Description +
Resistor Network - 13 Bussed Resistors - 15 kOhm ±2% 50mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±2% - 14 Pin SOIC - Tube