GS7ALF028251DAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pi ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 8.25 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube