GS7ALF028062JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 80.6 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 80.6 kOhm ±5% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube