GS7ALF022102BBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 21 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin S ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 21 kOhm ±0.1% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube