GS7ALF021132GFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 11.3 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 11.3 kOhm ±2% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube