GS7ALF021132CAT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 11.3 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 P ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 11.3 kOhm ±0.25% 100mW per Element - TCR: ±50ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.05% - 14 Pin SOIC - Tube