GS7ALF0193R1JFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 93.1 Ohm ±5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube