GS7ALF0163R4DDT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 63.4 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 63.4 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.5% - 14 Pin SOIC - Tube