GS7ALF016342DBT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 63.4 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pi ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 63.4 kOhm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.1% - 14 Pin SOIC - Tube