GS7ALF016190FT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 619 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - 14 Pin SOIC - Tube
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Tube Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +