GS7ALF0151R0DCT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 51 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 51 Ohm ±0.5% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±0.25% - 14 Pin SOIC - Tube