GS7ALF0137R4FFT
IRC/TT Electronics
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 37.4 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOI ...
Description +
Resistor Network - 7 Isolated Resistors - 37.4 Ohm ±1% 100mW per Element - TCR: ±100ppm/°C - Tolerance Ratio: ±1% - 14 Pin SOIC - Tube